دستگیره حمل تاشو مدل HND14

۵۰,۰۰۰تومان

طول دستگیره 14 سانتیمتر و عرض آن 8 سانتی متر است. ضخامت دستگیره 2 سانتی متر است. ضخامت کافی دستگیره و قالب گیری محل قرارگیری انگشتان در طراحی، باعث راحتی بیشتر و استفاده ی لذت بخش از آن می شود. قابلیت تا شدن دستگیره نیز موجب می شود تا حین استفاده از میز، مزاحمتی از طرف دستگیره ایجاد نشود.

| ارسال تا 2 روز کاری آینده


جابجایی لوازم و وسایل همیشه یکی از چالش های مهم زندگی است. وسایل هرچه سنگین تر، جابجایی دشوار تر! برای همین، انواع دسته و دستگیره حمل برای تغییر مکان آسان لوازم تعبیه شده. استفاده از دستگیره حمل مناسب میتونه با کاهش فشارهای وارده به دست و به طور کلی سیستم اسکلت و ماهیچه های بدن، به افزایش سلامتی ما کمک کنه.

میزهای مهر تجهیز جزو دسته میزهای قابل حمل و پرتابل است که در سایز های مختلفی تولید می شود. از آنجا که این میزها عموما سبک بوده و دارای پایه های تا شونده هستند، برای حمل نقل اونها مشکلی نخواهید داشت. چرا که بعد از تا کردن پایه ها، حجم میز بسیار کم شده و براحتی قابل جابجایی است. علاوه بر این، میتونید از خود پایه ها که زیر میز جمع شده هم بعنوان دستگیره کمک بگیرید. با این حال، در میز های با سایز بزرگتر، پیشنهاد می کنیم که از دستگیره ی حمل استفاده کنید.

بعضی از محصولات به طور پیشفرض دارای دستگیره ی حمل بصورت نصب شده روی محصول است که در این صورت، در صفحه ی محصول این مورد قید شده. اما در محصولاتی که دستگیره همراه کالا نیست، میتونین در صورت تمایل بصورت جداگانه سفارش بدین.

فیلم نحوه استفاده از این محصول رو میتونین در کانال آپارات مهر تجهیز ببینین!

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگیره حمل تاشو مدل HND14”
تو واتساپ ازم بپرس
نیاز به کمک دارید؟
سلام👋
چه کمکی از من بر میاد؟