هشدار حقوقی محصولات مهر تجهیز

گواهی ثبت اختراع میز چند منظوره

هشدار حقوقی

تولید هر محصول مراحلی دارد که از ایده‌ی اولیه و طراحی شروع شده و نهایتا به تست نهایی و تولید انبوه می رسد. در این بین تولید کننده با چالش های بسیاری دست و پنجه نرم می کند. در هر مرحله از فرآیند تولید ممکن است شرایط مطابق آنچه پیش بینی می شد اتفاق نیافتد. این کارآفرین و تولید کننده است که باید یک به یک موانع را از سر راه بردارد و به هدف نهایی برسد. ممکن است بارها نا امید شود اما دست بر ندارد. بنابراین پس از رسیدن به یک محصول نهایی، لایق بهره برداری از آن است.

تولید کننده‌ی یک محصول، تمام سختی ها را به شوق رسیدن به نتیجه و سودآوری به جان می خرد و چه بسا طی سال ها پس از تولید یک محصول، زمان و هزینه ی فراوانی نیز در جهت معرفی و تبلیغات آن محصول صرف می کند. بنابراین کپی برداری از کار یک تولید کننده و سوء استفاده از زحمات او یک امر کاملا غیر اخلاقی و غیر انسانی است که علاوه بر پایمال کردن حقوق تولید کننده، فرهنگ کار، خلاقیت و تولید را نیز نابود می کند.

لازم به ذکر است محصولات مهر تجهیز، به شماره 59219 تحت عنوان اختراع به ثبت رسیده است لذا هر گونه تقلید و کپی برداری و تولید از این محصولات بدون اجازه‌ی تولید کننده، پیگرد قانونی دارد.

گواهی ثبت اختراع میز چند منظوره مهر تجهیز

 

دیدگاهتان را بنویسید

تو واتساپ ازم بپرس
نیاز به کمک دارید؟
سلام👋
اگر سوالی داری تو واتساپ پیام بده
یا وارد سایت شو و از پنل کاربری تیکت بفرست