میز کار و میز طراحی پایه بلند کم جا و تاشو مهر تجهیز

میز پایه بلند مهر تجهیز

به دنبال یک میز کار یا میز طراحی پایه بلند جمع و جور هستین؟ چند دقیقه ای با ما باشید تا با تولیدات کم جا و تاشو مهر تجهیز بیشتر آشنا شوید. نقاشی، طراحی و نقشه کشی از رشته های محبوب است که جوانان زیادی برای تحصیل و کار در این زمینه علاقه نشان می دهند.

همین امر باعث شده است که انتخاب یک میز کار یا میز طراحی خوب بسیار مهم باشد. برای تحصیل در این رشته به ابزار های خاصی همانند قلم های متفاوت، میز نقشه کشی، کاغذهای مخصوص نقشه کشی، خط کش و غیره نیاز است. میز نقشه کشی یکی از ابزار های بسیار پر کاربرد برای مهندسان و طراحان و دانشجویان رشته های عمرانی و معماری است.

یک میز و چند کاربرد

با استفاده از محصولات مهر تجهیز می توانید ساعت ها بدون احساس خستگی و درد در پشت کمر و ستون فقرات به نقاشی، طراحی و نقشه کشی بپردازید. هم چنین استفاده از این میز بدلیل تناسب با حالت فیزیکی بدن، در داشتن انرژی کافی هنگام کار بسیار تاثیرگذار است.

این میزها دارای پیچ تنظیم کننده ارتفاع می باشد که می توانید آن را با توجه به جثه و قد خود تنظیم کنید. در این صورت بسیار راحت تر و مسلط تر به کار خود خواهید پرداخت. میز های چند منظوره مهر تجهیز کاربردهای بسیاری دارد. شما می توانید از این میز به عنوان میز کامپیوتر، میز خوشنویسی و میز مطالعه نیز استفاده کنید.

میز چند منظوره مهر تجهیز

میزهای چند منظوره مهر تجهیز را میتوان یکی از بهترین میزهای کار دانست که بعنوان میز تحریر، میز نقاشی، میز طراحی و میز نقشه کشی کاربرد دارد. ابعاد صفحه این میزها در مدل های آماده از 35×55 تا 50×70 سانتی متر است. میز مهر تجهیز دارای صفحه ای با قابلیت تغییر زاویه برای سهولت در طراحی دستی است. پایه های این میز طوری طراحی شده که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب مورد نظر است. کاربر می تواند با تهیه میز پایه بلند با ارتفاع استاندارد (با ارتفاع قابل تنظیم از 68 تا 79 سانتی متر)، بصورت ایستاده نیز از آن استفاده نماید.

جنس رویه و یا همان صفحه ی میز از جنس MDF با روکش ملامینه ساخته شده و تا حدی ضد خش به حساب می آید. نوار پی وی سی پوشش دهنده 4 ضلع هر صفحه بصورت مجزا می باشد. شاسی و پایه میز از قوطی 2×2 ساخته شده که قابلیت تحمل وزن تا 80 کیلوگرم را دارد. پایه میز از نوع فلزی با رنگ الکترو استاتیک است. پایه های میز قابلیت تنظیم بر اساس سطح محیط را دارد. شما می توانید میز سفارشی خود را در ابعاد و رنگهای مختلف و دلخواه از اینجا قابل تهیه می باشد.

میز طراحی و میز کار گروهی

میز چندکاره مهر تجهیز قابلیت قرار گیری در مقابل یکدیگر برای ایجاد سطوح بزرگتر را دارد. با چسباندن میزها به هم، میز یکپارچه ای تشکیل می شود که برای کارهای گروهی هم مناسب است.

همچنان هر قسمت بصورت مجزا نیز یک میز تک نفره است. از آنجا که میزها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند، ترکیب آنها هم در ارتفاع های مختلف قابل تنظیم و استفاده است.

چطور خرید کنیم؟

میز چند منظوره مهر تجهیز در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شود. شما با توجه به نیاز و بودجه خودتان می توانید یکی از این مدل ها را انتخاب کرده و خریداری کنید. خرید آنلاین و اینترنتی میزهای مهر تجهیز را به راحتی میتوانید در فروشگاه اینترنتی محصولات مهر تجهیز انجام دهید. اگر یک میز پایه بلند میخواهید حتما اینجا را ببینید!

به فکر یک محصول جدید هستید یا پیشنهادی دارید؟ با ما در تماس باشید تا ایده شما را اجرا کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

تو واتساپ ازم بپرس
نیاز به کمک دارید؟
سلام👋
اگر سوالی داری تو واتساپ پیام بده
یا وارد سایت شو و از پنل کاربری تیکت بفرست