فروش بین المللی محصولات مهر تجهیز در فروشگاه آمازون

فروشگاه آمازون

پس از سال ها تولید و فروش انواع میز لپ تاپ در بازار ایران و تولید محصولات مطابق نیاز های مشتری، بیش از هر زمان دیگری جای خالی محصولات جدید و گسترش بازار فروش احساس می شد. بنابراین با طراحی و تولید یک محصول ویژه، به منظور توسعه‌ی بازار فروش مهر تجهیز، تصمیم گرفتیم علاوه بر افزایش تنوع محصولات در بازار داخل، صادرات به کشورهای خارجی را نیز آغاز کنیم. در اولین قدم، پلتفرم فروش آمازون امارات به عنوان یک مارکت پلیس شناخته شده انتخاب گردید.

 

چرا آمازون؟

Amazon در 1994 تاسیس شد و بدون شک یکی از موفق ترین بازارهای آنلاین دنیا به شمار می رود. گستره‌ی مشتریان این فروشگاه و تنوع کالایی موجود در آن دنیای بزرگی از خرید و فروش را رقم زده است. از طرفی ارسال محصولات مهر تجهیز به مشتریان خارج از کشور با روش های ارسال معمول، چندان به صرفه نیست. در مقابل، آمازون با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل پیشرفته و گسترده، امکان ارسال کم هزینه‌ی محصولات را فراهم آورده. بنابراین ارسال بین المللی محصولات مهر تجهیز از طریق آمازون را آغاز کردیم.

صادرات به آمازون

صادرات به آمازون

دسترسی به محصولات مهر تجهیز

یکی از مهم ترین دغدغه های ما در مهر تجهیز، امکان دسترسی مشتریان به محصولات مهر تجهیز از سرتاسر دنیا است. بسیاری از مشتریان ما در ایران پیش از سفر به خارج از کشور، محصول مورد نیازشان را تهیه کرده و همراه خود به مقصد منتقل می کنند. حتی در مواردی پیش آمده که خریدار، یکی از میزهای چند منظوره را در فرودگاه دریافت کرده و سپس عازم مقصد شده است! از این جهت، استفاده از پلتفرم آمازون برای ایجاد دسترسی جهانی به محصولات مهر تجهیز میتواند بسیار مفید واقع شود.

 

رقابت در سطح بین المللی

معمولا زمانی که تولید کننده یا فروشنده در یک بازار محدود و متمرکز فعالیت می کند، سقف توانایی اش در چارچوب همان بازار شکل میگیرد. اما هرچه بازار فروش و رقابت گسترده تر شود، تولید کننده نیز با نیازهای متنوع تری از جانب مصرف کنندگان روبرو می شود. همچنین رقبای قوی تری در مقابل خود می بیند که باعث می شود تا او نیز به توسعه‌ی کسب و کار خود بر اساس شرایط رقابتی بپردازد. و حاصل این رقابت، افزایش کیفیت، کاهش نسبی قیمت و تولید محصولات جدید و به روز است. انگیزه‌ی فروشنده برای حضور در بازار وسیع تر، دستیابی به فروش بیشتر است. اما در عمل منافع خریدار نیز به طور خودکار به بهترین شکل تامین می گردد.

نقشه‌ی راه

در اولین قدم، از تاریخ 6 ژانویه 2023 (16 دی 1401) صادرات میز چند منظوره‌ی پایه کوتاه تاشو مهر تجهیز در فروشگاه آمازون امارات آغاز شده است. دسترسی به این محصول از طریق کشورهای امارات متحده عربی، بحرین، کویت، عربستان سعودی و عمان امکانپذیر است. در گام بعدی به سراغ بازار اروپا و همچنین امریکا، کانادا و مکزیک خواهیم رفت. و در نهایت فروش محصولات در کشورهای شرق آسیا خواهیم پرداخت. در این بین به تنوع محصولات نیز اضافه خواهد شد و به تکمیل این نوشتار خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

تو واتساپ ازم بپرس
نیاز به کمک دارید؟
سلام👋
اگر سوالی داری تو واتساپ پیام بده
یا وارد سایت شو و از پنل کاربری تیکت بفرست