شرایط


در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان مهرتجهیز، برای کالاهایی که نیاز به بررسی بیشتر توسط مشتری را دارند، ضمانت هفت روز تعویض و یا برگشت در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، مشکلات مطرح شده از جانب مشتری توسط کارشناسان مهرتجهیز مورد بررسی و کنترل قرار گرفته و در صورت تایید، کالا مشمول استفاده از این ضمانت می باشد.
مهرتجهیز در بسته بندی، ارسال و تحویل کالا تمام دقت و تلاش خود را می کند تا سفارش شما بدون هیچگونه آسیبی ارسال شود. با این وجود لازم است تا خریدار هنگام تحویل کالا از مامور ارسال، آن را به طور کامل بررسی نماید. اگر به هنگام دریافت سفارش خود تغییر ظاهری بر اثر آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در بسته بندی محصول توسط خریدار مشاهده شد، باید از تحویل کالا خودداری گردد تا مامور ارسال آنرا مرجوع نماید. در غیر این صورت، مسئولیت جبران آسیب های فیزیکی و ظاهری بعهده خریدار خواهد بود. در مورد مشکلات عملکرد محصول که ناشی از صدمات فیزیکی حین حمل و ارسال نباشد، لازم است در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مهرتجهیز اطلاع داده شود و کالای معیوب در قالب بسته بندی ارسال شده از جانب مهرتجهیز به همراه کلیه متعلقات و رسید تحویل کالا به خدمات پس از فروش مهرتجهیز ارسال شود.
در هر حال در صورتی که کالای خریداری شده با مسئولیت خریدار دچار مشکل شده باشد، امکان تعویض یا تعمیر با هزینه خریدار وجود دارد. در این خصوص لازم است با پشتیبانی مهر تجهیز تماس حاصل شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط مهرتجهیز دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
برای استفاده از سرویس تضمین تعویض ۷ روزه مهرتجهیز، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و رسید تحویل کالا به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
تو واتساپ ازم بپرس
نیاز به کمک دارید؟
سلام👋
اگر سوالی داری تو واتساپ پیام بده
یا وارد سایت شو و از پنل کاربری تیکت بفرست