شرایط


در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان مهرتجهیز، برای کالاهایی که نیاز به بررسی بیشتر توسط مشتری را دارند، ضمانت هفت روز تعویض و یا برگشت در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، مشکلات مطرح شده از جانب مشتری توسط کارشناسان مهرتجهیز مورد بررسی و کنترل قرار گرفته و در صورت تایید، کالا مشمول استفاده از این ضمانت می باشد.
مهرتجهیز در بسته بندی، ارسال و تحویل کالا تمام دقت و تلاش خود را می کند تا سفارش شما بدون هیچگونه آسیبی ارسال شود. با این وجود اگر به هنگام دریافت سفارش خود تغییر ظاهری بر اثر آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در بسته بندی محصول توسط کاربر مشاهده شد، باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مهرتجهیز اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده در قالب بسته بندی ارسال شده از جانب مهرتجهیز به همراه کلیه متعلقات و رسید تحویل کالا به خدمات پس از فروش مهرتجهیز ارسال شود.
در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط مهرتجهیز دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
برای استفاده از سرویس تضمین تعویض ۷ روزه مهرتجهیز، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و رسید تحویل کالا به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.