تولید تعمیرات و بازسازی میز و نیمکت مدارس

تولید تعمیرات و بازسازی میز و نیمکت مدارس

اهمیت تجهیزات آموزشی

تجهیزات آموزشی یکی از مهم ترین بخش های آموزش و یادگیری است. کودک و نوجوان دانش آموز و جوان دانشجو برای یادگیری بهتر، به محیطی با شرایط مناسب نیاز دارد. محیطی که آسایش و آرامش فرد را تامین کند. یکی از عوامل تاثیرگذار در ایجاد حس خوب آرامش، میز و نیمکت و صندلی است. این تجهیزات آموزشی باید به نوعی باشد که حضور فرد در محیط دلچسب شود.

نکات تولید میز و نیمکت مدارس

در تولید تعمیرات و بازسازی میز و نیمکت مدارس لازم است نکاتی رعایت شود. در درجه‌ی اول پایداری، استحکام، دوام و کیفیت وسایل تامین گردد. بدین ترتیب از صرف هزینه های اضافی برای بازسازی مدارس پیشگیری می شود. لوازم آموزشی باید به نوعی طراحی شود که دارای بیشترین سازگاری با فیزیک بدنی فرد بوده و به عبارتی ارگونومیک باشد. همچنین ایمنی افراد حین استفاده از میز و نیمکت نیز در نظر گرفته شود. موارد ایمنی شامل تیزی گوشه ها، موانع حرکتی حین نشستن و برخواستن، فرار حین زلزله و … است.

همچنین مواد استفاده شده در ساخت نیز باید برای سلامتی افراد کاملا بی خطر باشد. علاوه بر این لازم است به جنس سطوح نیز پرداخته شده و از نظر سردی و گرمی، زبری و صاف بودن، انعطاف و … بررسی شوند. لازم است همواره بروزرسانی و تغییرات لازم در تولید لحاظ شود. نهایتا محصول تولید شده در شرایط تست قرار گرفته و تمام جوانب به طور کامل بررسی گردد.

انتخاب تولید کننده معتبر

گروه صنعتی مهر تجهیز با در اختیار داشتن تیم طراحی، نیرو های متخصص و عوامل اجرایی، تجهیزات صنعتی کامل و همچنین کوره رنگ الکترواستاتیک، تولید تعمیرات و بازسازی میز و نیمکت مدارس را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دستور کار دارد.

کاتالوگ میز و نیمکت مدارس - 3

کاتالوگ میز و نیمکت مدارس - 4

لطفا پس از بررسی محصولات در تصاویر بالا و انتخاب کد محصول، جهت سفارش، از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا شماره تماس زیر اقدام نمایید:

سفارش خدمات مربوط به میز و نیمکت مدارس

  • ایران، تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه
  • 09999901033

2 Comments

  1. اسحاقی گفت:

    نیمکت رو از روی طرح هم میسازید یا فقط باید از محصولات آماده سفارش بدیم؟

    • MTadmin گفت:

      سلام دوست عزیز، بله امکان ساخت میز و نیمکت بر اساس طرح هم هست. البته ساخت سفارشی در تعداد انجام می شود. لطفا با پشتیبانی فروشگاه در تماس باشید.

تو واتساپ ازم بپرس
نیاز به کمک دارید؟
سلام👋
اگر سوالی داری تو واتساپ پیام بده
یا وارد سایت شو و از پنل کاربری تیکت بفرست